Publicat Recent

Îngrijitor/îngrijitoare animale

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Anenii Noi

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • supraveghează asigurarea cu hrană şi apă a păsărilor;
  • curăţă echipamentele şi utilajele folosite;
  • controlează starea aşternutului şi intervine în funcţie de gradul de umezeală;
  • verifică spaţiul din punct de vedere al ventilaţiei, concentreaţiei de amoniac;
  • monitorizează nivelul temperaturii şi al luminozităţii în funcţie de vârsta păsărilor;
  • ajută personalul veterinar la efectuarea acţiunilor sanitar-veterinare (tratamente, vaccinări etc.).

Condițiile de lucru și salariul se vor discuta în cadrul interviului
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md  sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, [vezi telefon]060576304

Trimite CV

Despre companie

Lider pe piata avicola din Republica Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, s. Floreni, Anenii Noi