Publicat Ieri

Personal la curatenie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante

Casa della Pizza caută personal pentru curățenie. Dacă ești o persoană ordonată, responsabilă și ai disponibilitatea de a lucra cu normă întreagă, acest job este potrivit pentru tine. Nu este necesară experiența în domeniu.

Cerințele față de candidat

  • Abilități de organizare și atenție la detalii;
  • Ambiție, seriozitate și implicare.
  • Disponibilitatea de a lucra 5/2.

Responsabilitățile candidatului

Candidatul ideal va avea responsabilitatea de a curăța spațiile interioare și exterioare ale restaurantului, de a se asigura că toate încăperile sunt curate și igienizate, respectând standardele noastre.

Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, salariu negociabil în funcție de experiență și dedicare. Avem un program de lucru flexibil și suntem dispuși să îți oferim suportul necesar pentru a îndeplini cerințele.

Procesul de depunere a candidaturii

Te așteptăm cu drag să te alături echipei noastre. Pentru a aplica, trimite un CV actualizat prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Un restaurant de tip familial, specializat in bucătăria italiană și pizza.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău, str. Mihail Kogilniceanu
Chișinău, Botanica, Gradina Botanica 14/5