Publicat Recent

Mecanic repararea utilajului tehnologic

Informații de bază

Salariu:
de la 12 180 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
– Întreținerea și repararea utilajului de producere
– Ajustarea utilajului în funcție de necesitățile de producere
– Efectuarea corectă şi la timp a reparațiilor utilajului tehnologic din companie în vederea continuităţii procesului de producere.

Cerinţe:
– Studii corespunzătoare
– Experiență constituie un avantaj

Compania oferă:
- Transport asigurat pentru angajați
- Tichete de masă
- Premii trimestriale
- Condiții favorabile de muncă
- Pachet social complet

Tel: 0(22) 895800

www.vetropack.md

larisa.harabagiu@vetropack.com">larisa.harabagiu@vetropack.com

Trimite CV

Despre companie

Vetropack Group является ведущим поставщиком стеклянных бутылок для пищевой промышленности и производства напитков, отвечающим самым высоким отраслевым стандартам. Штаб-квартира группы находится в Швейцарии, а производственные площади расположены в 8 странах. Молдавский стекольный завод быстро растёт и наши амбиции высокие. Люди являются ключом к устойчивому успеху Vetropack. Присоединяйтесь к нам и создайте вместе исключительный опыт!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Uzinelor 201