Publicat Recent

Contabil -sef

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerinţe obligatorii faţă de candidat:

  • Studii de specialitate, experienţă în domeniu min. 3 ani;
  • Cunoaşterea limbilor romana. rusă,
  • Cunoaşterea profundă a legislaţiei fiscale şi SNC si aplicarii lor in practica;
  • Cunoaşterea softului contabil 1C, Office;
  • Experienţă privind evidenţa în sectorul serviciilor;

Calitati personale:

  • responsabilitate, atentie la detalii, punctualitate, gindire analitică, onestitate capacitatea de a conduce cu angajatii din subordine;
  • Responsabilități: -
  • Organizarea şi controlul activităţii contabile în companie; -
  • Asigurarea respectării legislaţiei, asigurarea întocmirii în timp a tuturor activităţilor şi rapoartelor contabile;
  • Calculul și evidența salariului
  • Întocmirea şi prezentarea declaraţiilor fiscale, statistice;
  • Responsabil pentru corectitudinea reflectării operaţiilor economice în conturi, pregătirea şi prezentarea dărilor de seamă, calcularea impozitelor şi taxelor, etc. ; -
  • Controlul asupra evidenţei întregului patrimoniu a întreprinderii; -
  • Pregătirea şi prezentarea informaţiilor şi rapoartelor necesare pentru director;

Condiții:

  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant (mărimea căruia va depinde de rezultatele interviului pe care îl veți susține); -
  • Pachet social integral; -
  • Loc de muncă într-o companie stabilă pe piață; -
  • Condiții bune de muncă; -
  • Participarea la evenimente corporative; -
  • loc de muncă bine amenajat în sectorul Riscani; -
  • Atmosferă plăcută de lucru și colectiv prietenos.

Program de muncă – full time, luni-vineri. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu poza, la adresa electronică: office@terragroup.md cu indicarea postului pentru care aplică (CV – Contabil Sef).

Trimite CV

Despre companie

Компания Terra Group является одним из лидеров на рынке РМ в области клининговых услуг. Мы предлагаем полный спектр услуг по профессиональной уборке внутренних и наружных площадей, жилых, производственных и коммерческих помещений.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte