Publicat Ieri

Manager vânzări (permis cat. B)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Client: Companie care are o istorie de mai bine de 15 ani pe piața României și este în creștere pe piața din Moldova.

Ce îți oferim?

  • Sistem avantajos de salarizare: salariul fix +  KPI
  • Tichete de masă
  • Acces la training-uri de dezvoltare profesională
  • Teambuilding-uri cu echipa, evenimente sportive
  • Posibilitate rapidă de creștere în carieră
  • Automobil de serviciu.

Ce responsabilități vei avea?

  • Prezentarea ofertelor comerciale și negocierea cu clienții
  • Crearea unei baze noi de clienți și gestionarea celei existente
  • Contactarea clienților potențiali
  • Urmărirea targhet-urilor.

Ce așteptăm de la tine?

  • Experiență într-un post similar cel puțin 1 an
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă
  • Abilități de negociere și comunicare
  • Permis de conducere categoria B.

Dacă te regăsești în criteriile acestui anunț, așteptăm CV-ul tău pe hc@dad.md.

Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Despre companie

Salutăm cu căldură pe toți cei în căutarea oportunităților profesionale

Suntem echipa DAD Human Capital, cei care descoperă potențialul din CV-ul tău și te ajută să-ți găsești jobul visurilor tale!

Transmite-ne CV-ul la adresa hc@dad.md și noi te ajutăm cu jobul potrivit pentru tine, suntem aici să identificăm și să conectăm talentele cu oportunitățile potrivite!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte