Publicat Ieri

Contabil

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate/finanțe;
  • Experiența de muncă în domeniul contabilității de cel puțin 3 ani;
  • Experiența de lucru cu softul contabil 1C;
  • Capacitatea de a vorbi și de a scrie fluent în limba româna, limba rusă;
  • Abilități excelente de interacțiune și comunicare;
  • Abilități de a lucra independent și în echipă;
  • Responsabilitate, corectitudine și punctualitate;
  • Abilități și experiență de utilizare a calculatorului (MS Word, Excel etc).

Condiții de muncă:

  • regim de lucru: 09:00 - 18:00 de luni pina vineri
  • agajare oficiala cu pachet social complet;
  • lucru intr-o companie tinara si dinamica cu posibilitatea avansarii;

Responsabilități:

  • introducerea facturilor fiscale;
  • eliberarea facturilor;
  • efectuarea actelor de verificare;
  • evidenta materialelor etc;
  • introducerea bancii;
  • angajari/concedieri/buletine de boala;
Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Statistică Abilități de comunicare Răbdare Precizie Scriere tehnică Excel Comunicare clară și eficientă Cercetare și analiza datelor Analiza datelor Adaptabilitate Abilități de documentare / păstrarea evidenței
Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Despre companie

Compania “Energ PS-Plus” este o companie dinamica cu o experienta de 10 ani in domeniul electricitatii. Datorita volumelor de lucru, compania extinde echipa si angajeaza muncitori noi cu experienta in domeniu!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Calea Orheiului 122