Publicat Recent

Operator utilaje

Informații de bază

Salariu:
2 300 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Belgia, Bruxelles, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Perntru pozitia de operator utilaje:
  • dorinta de a lucra in ture de 12 ore (6:00-18:00, 18:00-6:00).
  • seriozitate.
  • punctualitate.
  • dorinta de a lucra in echipa.
  • capacitatea de a rezolva probleme.
  • Se plateste cu 13 euro/ora.
Pentru pozitia de supervisor responsabilitatile zilnice vor fi:
  • sa supervizeze si sa organizeze membrii echipei.
  • sa se ocupe cu diagnosticarea defectiunulor.
  • sa controleze calitatea produselor.
  • sa poata conduce motostivuitoare pentru a ajuta la incarcarea si descarcarea camioanelor.
  • sa ajute la repararea echipamentelor.
  • sa faca fata situatiilor de urgenta, problemelor neplanificate si reparatii minore.
  • sa monitorizeze stocul de materiale si echipamente.
  • sa maximizeze productia.
  • sa supravegheze si sa instruiasca membrii echipei.
  • sa respecte toate politicile si procedurile companiei.
  • sa lucreze sub presiune.
  • sa poata vorbi mai multe limbi cum ar fi germana, engleza, romana, etc.
  • sa poata demonstra ca are experienta ca si supervisor (3 ani).

Condiții de muncă: Se lucreaza intr-o fabrica care produce bariere, separatoare si mukte altele. Toate produsele sunt facute din plastic reciclat. Se lucreaza in ture de cate 12 ore si exista posibilitatea de avansare.

Pentru detalii va rog sa ma contactati pe numarul de telefon +[vezi telefon]447454572372 sau la email alina@recruitmentcourier.uk

Trimite CV

Despre companie

Suntem o companie de recrutare din UK care are nevoie de operatori utilaje, supervizori si manager pentru o fabrica din Belgia. Compania nostra a fost finantata in 2019 si de dezvolta cu mare succes.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte