Publicat Ieri

Consultant suport clienți în or. Ungheni

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Oraș:
Ungheni

Descrierea poziției vacante

Ce oferim:

  •  salariu și sistem de bonusare atractiv;
  •  oportunități de creștere profesională și financiară;
  •  colectiv tânăr și prietenos;
  •  oficiu modern, cu amplasare comodă și accesibilă în centrul orașului;
  •  grafic de lucru: luni - vineri 9:00-17:00, sâmbătă: 10:00 – 13:00.

Cerințele noastre:

  • o bună cunoaștere a limbii române și ruse - la nivel de comunicare;
  • limbaj coerent și clar;
  • studii superioare;
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate.

Ce responsabilități vei avea:

  •  acordarea suportului consultativ și informațional clienților;
  •  formarea de clienți fideli.

Ce nu știi, noi te învățăm!

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite CV-ul tău la adresa electronică hr@asociatia.md">hrassistant.asociatia@gmail.com, cu mențiunea postului “Consultant suport clienți în or. Ungheni”, în tema scrisorii.

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi la numărul de telefon: [vezi telefon]079 911 110
Află mai multe despre noi aici: www.asociatia.md

Trimite CV

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Ismail nr.81/1