Publicat Recent

Angajăm Operator - consultant la telefon. Magazin online

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Magazinul online Cronix.md caută manager pe vânzări la telefon.

         Responsabilități:
  •  Preluarea apelurilor de la clienți,
  •  Primirea și procesarea comenzilor clienților,
  •  Deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat
  •  Monitorizarea comenzilor pana la destinatar. Cerințe:
  •  Abilități de comunicare
  •  Cunoașterea limbilor română și rusă
  •  Capacități de comunicare și relaționare
  •  Experiență în vânzări

    Oferim:
  •  Mediu plăcut pentru lucru în oficiu
  •  Program Luni-Vineri 09:00-18:00- Instruire, training-uri pentru a deveni cel mai bun din domeniu;
  •  Condiții de muncă într-un colectiv tânăr și prietenos;
  •  Posibilități reale de avansare;
  • Angajare oficială;

Trimite CV-ul (cu foto) la adresa de e-mail: info@cronix.md

Trimite CV

Despre companie

Cronix.md - Magazin online universal

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. București 23a
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?