Publicat Recent

Manager consultant

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
  • Asistarea clientilor in selectarea si achizitionarea produselor
  • Menține standardele corporative pentru serviciul clienți
  • Recepția mărfurilor la punctul de vânzare
  • Efectuați inventarul (după necesitate )
  • Monitorizați disponibilitatea etichetelor de preț actualizate, voblerelor etc.
  • Participați la expunerea mărfurilor și la vitrine
  • Implementarea pregătirii înainte de vânzare a mărfurilor.
Cerințe:
  • Comunicare orală bună
  • Dorinta de a invata
  • Abilitatea de a comunica cu clienții
  • Responsabilitate, Integritate
  • Dăruire și dorință de a câștiga bani decenti și de a urca pe scara carierei
  • Valoram mai mult dorința decât experiența !

Beneficii:
  • Salariu fix + 5% din vânzări
  • Angajare oficială
  • Price list intern pentru angajați la produsele cosmetice
  • Programul de lucru se stabilește individual

e-mail: office@autentico.md

Despre companie

Auténtico este o creatie obtinuta prin efort si munca celor mai devotati specialisti in domeniu beauty concomitent cu spiritul fondatorilor de a perfectiona si explora non stop frumusetea feminine.

Auténtico va ofera produse cosmetice exclusive direct de la producatori europeni , fiecare brend cu istorie bogata in filosofia frumusetei.

Magazinul Auténtico  nu e doar shopping , este un ritual unde se regaseste  caracterul tau unic.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte