Publicat Ieri

Manager de vânzări

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Sandro Livv, un nume emblematic în moda italiană, își extinde echipa din Chișinău! Căutăm un manager de vânzări entuziast și dedicat, pregătit să se alăture unei echipe dinamice și inovatoare. Dacă ești pasionat de moda de lux și vrei să contribui la creșterea unui brand prestigios, te vrem în echipa noastră!

Responsabilități Principale:

  • Menținerea unui nivel înalt de prezentare a magazinului, respectând standardele noastre stricte de curățenie și organizare.
  • Asistarea clienților în alegerea produselor, oferind consultanță personalizată și o experiență de cumpărare de neuitat.
  • Contribuția la atingerea obiectivelor de vânzări prin excelență în servicii și dedicare.

Candidatul Ideal:

  • Are o pasiune arzătoare pentru marca Sandro Livv și industria modei.
  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în retailul de lux.
  • Abilități excelente de comunicare și o orientare puternică către satisfacția clienților.
  • Proactiv și orientat către obținerea de rezultate excelente.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan.

Ce Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand care valoarează autenticitatea și inovația, departe de producția de masă.
  • Un mediu de lucru stimulativ, unde fiecare zi este o nouă provocare.
  • Șansa de a interacționa cu produse de înaltă calitate, fabricate de maeștri croitori italieni.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii aliniate la standardele industriei de lux.

Aplica Acum!
Trimite CV-ul tău la adresa noastră de email sau vizitează showroomul Sandro Livv din Chișinău pentru a discuta direct cu managerul nostru.

Suntem nerăbdători să te cunoaștem și să te avem în echipa Sandro Livv, unde moda și pasiunea se întâlnesc pentru a crea magie!

Abilități cheie
Răbdare Negocierea și semnarea contractelor Analiza comportamentului consumatorilor Vânzări

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Deplasări de serviciu

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Uniformă

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Despre companie

Sandro Livv redefinește moda contemporană prin angajamentul său față de inovație și exclusivitate. În ultimii cinci ani, am construit un brand ce se distinge prin colecții în ediție limitată, fiecare piesă reflectând dorințele și personalitatea purtătorului său. La Sandro Livv, credem în puterea unei alternative elegante, unde frumusețea estetică se îmbină armonios cu funcționalitatea.

Prin fiecare colecție, Sandro Livv își propune să se distanțeze de practicile industriale convenționale, optând în schimb pentru o producție care respectă principiile sustenabilității. Fiecare articol este realizat cu o atenție deosebită la detaliu de către maeștrii croitori din Italia, utilizând materiale de înaltă calitate care nu doar că asigură durabilitate, dar și confortul absolut al purtătorului.

Dedicarea noastră pentru excelență se vede în fiecare croi, adaptat pentru a complimenta și a îmbunătăți silueta, reflectând un stil de viață sofisticat și conștient. Sandro Livv nu este doar un brand de modă, este un stil de viață, o declarație de intenție care celebrează individualitatea și artizanatul fără compromisuri.

La Sandro Livv, fiecare colecție este mai mult decât un simplu set de îmbrăcăminte; este o expresie a luxului durabil și a angajamentului față de un viitor mai responsabil. Vă invităm să descoperiți lumea Sandro Livv, unde fiecare piesă vă invită să trăiți frumos, cu respect și admirație pentru arta tradițională și inovația modernă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Mihai Eminescu 41/1