Publicat Recent

Ajutor de Receptie - Help Desk Assistant - BELLBOY

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare, Superioare în desfășurare, Medii de specialitate
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL****  este primul hotel de 4 stele din reteaua ACCOR MERCURE deschis in Chisinau. Oferă o locație în centrul orașului și spații de întâlnire fantastice, perfecte pentru călătorii de afaceri si calatorii.

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL**** angajeaza AJUTOR DE RECEPTIE -- Concierge -- Bellboy - fara experienta

          Responsabilitati:
  •  asistenta la intampinarea oaspetilor;
  •  însoțirea oaspeților cu bagaje;
  •  raspunde cerintelor oaspetilor;
  • rezerveaza masa la restaurant;
         Cerinte:
  •  respectuos cu oaspetii;
  •  capabil sa lucreze intr-un ritm rapid;
  •  cunoasterea limbii Romane ester obligatoriu. Engleza constituie un avantaj.

    Program de munca:
  • full time
Nu ezitati sa ne contacti:
tel [vezi telefon]022 212626; [vezi telefon]068676728
Trimite CV

Despre companie

MERCURE HOTEL CHISINAU CENTER JAZZ **** este situat pe strada Vlaicu Parcalab 72, Chisinau, MD-2012

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte