Недавно опубликовано

Ajutor de Receptie - Help Desk Assistant - BELLBOY

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее, Неоконченное высшее, Среднее специальное
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL****  este primul hotel de 4 stele din reteaua ACCOR MERCURE deschis in Chisinau. Oferă o locație în centrul orașului și spații de întâlnire fantastice, perfecte pentru călătorii de afaceri si calatorii.

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL**** angajeaza AJUTOR DE RECEPTIE -- Concierge -- Bellboy - fara experienta

          Responsabilitati:
  •  asistenta la intampinarea oaspetilor;
  •  însoțirea oaspeților cu bagaje;
  •  raspunde cerintelor oaspetilor;
  • rezerveaza masa la restaurant;
         Cerinte:
  •  respectuos cu oaspetii;
  •  capabil sa lucreze intr-un ritm rapid;
  •  cunoasterea limbii Romane ester obligatoriu. Engleza constituie un avantaj.

    Program de munca:
  • full time
Nu ezitati sa ne contacti:
tel [показать номер]022 212626; [показать номер]068676728
Отправить резюме

О компании

MERCURE HOTEL CHISINAU CENTER JAZZ **** este situat pe strada Vlaicu Parcalab 72, Chisinau, MD-2012

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?