Publicat Recent

Manager Back-Office

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea funcției

Căutăm Manager BackOffice care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Benzer Grup și să îmbunătățim performanța în vânzări

Despre noi
Suntem compania Benzer Grup, asigurăm magazinele de distribuție cu o varietate mare de mărfuri din diferite categorii, prin comercializarea angro.

Investim în instruirea continuă a echipei noastre, investim necontenit în comunicarea cu clienții noștri, atât cei activi, cât și cei potențiali.

Descrierea jobului

Pe postul de Manager BackOffice vei fi responsabil de 8 obiective importante:

  • Să creezi și să emiți oferte tehnice pentru departamentului vânzări
  • Să efectuezi/monitorizezi livrările
  • Să verifici stadiului comenzii în programele specializate
  • Să clarifici situațiile intervenite atât vizavi de produs cât și de procesul de livrare
  • Să completezi constant programele de comenzi/facturi;
  • Să îndeplinești calitativ sarcinile adiacente atribuite de Manager Vânzări B2B
  • Să raportezi regulat activitatea către Supervizor Vânzări
  • Să asiguri procesul de modificare a comenzilor întoarse către companie
  • Să creezi actele legislative și monitorizezi procesul

 În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim unui salariu motivant
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri
  • Program de lucru: 9:00 - 18:00
  • Locația: or. Chișinău, Str. Petricani
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
  • Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai cunoștințe de MS Office, în special Excel;
  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
  • Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client
  • Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de suport.mihaela@gmail.com

cu tema email  „Vreau să lucrez la Benzer Grup  în calitate de Manager BackOffice”

Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte