Publicat Recent

Operator - reglor la linie de producere

Informații de bază

Salariu:
18 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Atribuții principale:

  •  lucrul la linia de producere a pungilor din hîrtie;

Cerințe față de candidat:

  •  studii medii de specialitate
  •  experiență privind posturile de lucru din cadrul liniei de producție
  •  dorință de a lucra și a crește nivelul profesional;
  •  capacitate de muncă sporită și sîrguință;
  •  abilități de lucru în echipă

Ce oferim noi:

  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • condiții confortabile de muncă;
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră în cadrul întreprinderii;
  • pachet social integral;
  • concediu plătit în totalitate.

Присоединяйтесь к нашему ТЕЛЕГРАМ каналу, будьте в курсе всего актуального https://t.me/hrcartnord

Trimite CV

Despre companie

CARTNORD – одно из ведущих предприятий Молдовы по продаже бумаги, картона и производству изделий из них. Наши товары и сырье для продукции поставляются из Финляндии, Швеции, Германии, Италии, Польши, Словении, России, Сербии, Индонезии, Китая, Румынии, Украины и других стран.
Мы производим качественную упаковку для товаров и поставляем ее большинству отечественных производителей товаров, а также на зарубежные рынки: Бельгия, Азербайджан, Румыния, Россия, Украина, Белоруссия и др.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte