Publicat azi

Operator casier

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități generale:

  • Introducerea, emiterea şi evidenţa facturilor fiscale;
  • Primirea şi verificarea documentelor contabile primare şi pregătirea lor pentru procesul de numărare.
  • Păstrarea competentă şi veridică a evidenţei contabile
  • Evidența operațiunilor de casă
  • Experinţă în contabilitatea de salariu
  • Evidenţa registrului procurărilor şi a vânzărilor
  • Calcularea si contabilitatea sistemului de salarizare
  • Procesarea şi elaborarea actelor de verificare şi decontare reciprocă

Cerințe:

  • Studii în domeniul contabil;
  • Buna utilizare a MS Office şi Excel
  • Experiență în domeniul financiar-contabil minim 1 an;
  • Cunoașterea programului 1C 8.3
  • Atenție la detalii, logică, adaptabilitate

De ce să te alături companiei VOLTA?

  • Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern
  • Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social
  • Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare
  • Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă
  • Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la:
E-MAIL: hr@volta.md
INFORMAŢII: [vezi telefon]079 996 399

                                 VĂ DORIM O CARIERĂ DE SUCCES!

Abilități cheie
Cercetare și analiza datelor Răbdare Precizie Word Abilități de documentare / păstrarea evidenței Abilitatea de a învăța rapid Excel Instrumente Big Data
Trimite CV

Beneficii

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Uniformă

Despre companie

VOLTA – Placerea de a reveni!

Mai bine de 32 ani de experienţă ne-au determinat să devenim lideri pe piața Republicii Moldova, în domeniul produselor electrotehnice.

Importator și distribuitor oficial a peste 50 brănduri cu renume: BOSCH, MAKITA, SCHNEIDER ELECTRIC, HIMEL, PHILIPS, FUMAGALLI, SCAME, HOROZ ELECTRIC,  YATO, TRIO LIGHTING, HAGEL, FIRMAN, REMEZA, etc., cu un sortiment peste 40 000 produse.

Clienții VOLTA primesc produse de calitate la prețuri competitive, consultanță calificată și servicii logistice operative.

Pentru comoditatea clienților săi , VOLTA pune la dispoziție o rețea de magazine, în toate sectoarele or. Chișinău și distribuie produsele sale în toate localitățile Republicii Moldova.

Echipa VOLTA  formată în jur de 300 angajaţi, energici, pragmatici, focusați să raspundă cerințelor clienților și partenerilor săi. A face parte din echipa noastră, este mai mult decât un job, este un stil de viață care implică multă dezvoltare personală și profesională.

Mii de clienți mulțumiți revin de fiecare dată la noi.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Calea Iesilor 10