Publicat Recent

Operator comercial in biroul

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoasterea limbii de stat si italiene la nivel mediu este obligatoriu
  • amabilitate
  • responsabilitate

Condiții de muncă:

  • Regim l-v 08:00-17:00 / 09:00-18:00
  • pauza de masa 1 ora, 2 pauze caffee
  • salariu 8000+ NET

Responsabilități:

  • Prelucrarea comenzilor web/mail si telefonice.
  • Consultarea clientilor referitor disponibilitatea produselor
Trimite CV

Despre companie

Antares este, în esenta alcatuit dintr-o organizatie de întreprinderi distribuite în întreaga Europa împreuna sub aceeasi marca comerciala “Antares for water & fire” , cu obiectivul comun de a produce si distribui produsele sale într-o simetrie puternica, în scopul de a oferi cel mai bun raport între calitate si pret.
Organizatia are peste douazeci de ani de experienta în distributia de produse pentru centrale termice-hidraulice si sanitare destinate pentru instalatori specializati, institutii publice si engrosisti.
Înca de la începuturile sale, ANTARES a aratat o rata de crestere constanta în ultimii ani ceea ce a dus la cucerirea multor piete europene.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte