Publicat Ieri

Conducător stivuitor/ Водитель погрузчика

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă ești o persoană responsabilă, atentă, pozitivă, te invităm în colectivul nostru tânăr și profesionist!

Ce trebuie de făcut:

• Transportarea obiectelor pe teritoriul întreprinderii;

Cerințe:

• Certificat de calificare (conducător încărcător);
• Asigurarea bunei funcționări a utilajului;
• Experiența de muncă constituie un avantaj.

Compania oferă:

• Colectiv tânăr și profesionist!
• Salariu plătit la timp;
• Regim de muncă: de la 8:00-18:00 (5 din 7 zile) cu pauză de masă; și 2 sâmbete de la 8:00-13:00;
• Locul de muncă: mun. Chișinău, r. Ciocana.

Așteptăm CV-ul dumneavoastră la adresa: hr@comsales.md
sau ne puteți contacta la nr. +[vezi telefon]373 69838884.

Если Вы ответственный, внимательный, позитивный человек, то мы приглашаем Вас в нашу молодую и профессиональную команду!

Что нужно делать:

• Перевозить товар. груз по территории предприятия;

Требования:

• Квалификационный аттестат (водитель погрузчика);
• Обеспечение правильной работы машины;
• Опыт работы является преимуществом.

Компания предлагает:

• Молодой и профессиональный коллектив!
• Своевременная заработная плата;
• Режим работы: с 8:00 до 18:00 (5 из 7 дней) с перерывом на обед; и 2 субботы с 8:00 до 13:00;

Мы ждем ваше резюме по адресу: hr@comsales.md
или вы можете связаться с нами по номеру. +[vezi telefon]373 69838884.
Trimite CV

Despre companie

COMSALES GRUP este o companie fondată în anul 2006, a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale precum și a dispozitivelor industriale de cântărire.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Strada Meșterul Manole 5, Chișinău 2023, Молдова