Publicat Recent

Operator Call Center vorbitor de limba engleză

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Tax Return este în căutarea unui nou coleg la postul de Operator Call Center, vorbitor de limba engleză. Dacă ești dinamic, activ și ai dorință să te dezvolți în domeniul consultanței fiscale, iar cerințele de mai jos țin exact de competența ta, atunci așteptam CV-ul tău la adresa de e-mail taxreturn.hr@gmail.com">taxreturn.hr@gmail.com

Cerințe:

-cunoștințe de limbă română,rusă și engleză scris și vorbit;
-bune abilități de comunicare și negociere;
-cunoaștințe de operare PC;

Condiții de muncă:

  • Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
  • Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere (plătit);
  • Un loc de muncă sigur și plăcut;
  • Pachet salarial motivant;
  • Perfecţionare personală şi profesională continuă;
  • Bonusuri pentru productivitate;
  • Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
  • Sprijin și ajutor din partea echipei;
  • Noi cunoștințe și posibile prietenii.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților;
  • Convorbiri telefonice;
  • Încheierea contractelor;

Menționează în subiectul mesajului "Operator call center în limba engleză // delucru.md".
E-mail: taxreturn.hr@gmail.com">taxreturn.hr@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Taxreturn - compania specializată în recuperare impozitelor din străinătate (Germania)

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Orheiului 28/1