Недавно опубликовано

Operator Call Center vorbitor de limba engleză

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Tax Return este în căutarea unui nou coleg la postul de Operator Call Center, vorbitor de limba engleză. Dacă ești dinamic, activ și ai dorință să te dezvolți în domeniul consultanței fiscale, iar cerințele de mai jos țin exact de competența ta, atunci așteptam CV-ul tău la adresa de e-mail taxreturn.hr@gmail.com">taxreturn.hr@gmail.com

Cerințe:

-cunoștințe de limbă română,rusă și engleză scris și vorbit;
-bune abilități de comunicare și negociere;
-cunoaștințe de operare PC;

Condiții de muncă:

  • Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
  • Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere (plătit);
  • Un loc de muncă sigur și plăcut;
  • Pachet salarial motivant;
  • Perfecţionare personală şi profesională continuă;
  • Bonusuri pentru productivitate;
  • Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
  • Sprijin și ajutor din partea echipei;
  • Noi cunoștințe și posibile prietenii.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților;
  • Convorbiri telefonice;
  • Încheierea contractelor;

Menționează în subiectul mesajului "Operator call center în limba engleză // delucru.md".
E-mail: taxreturn.hr@gmail.com">taxreturn.hr@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Taxreturn - compania specializată în recuperare impozitelor din străinătate (Germania)

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Orheiului 28/1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?