Опубликовано вчера

Operator limba Italiană

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:
- Să realizeze sondaje cu diferite persoane prin intermediul telefonului
- Să înregistreze informația primită  în baza de date
- Să manifeste atitudine profesională și pozitivă la telefon

Cerințe:
- Nivel avansat de vorbire a limbii italiene
- Cunoștințe generale PC
- Persoană energică și orientată spre rezultat
- Nu se cere experiență în domeniu, compania acordă training-ul necesar

Beneficii:
- Program de lucru full-time (9:00-18:00), Luni-Vineri
- Nivel salarial fix + bonusuri în funcție de performanță

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail:  hr.novateam@gmail.com
Telefon: [показать номер]079667172

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?