Publicat  19 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Operator call centru Docdoc.md

Aquarelle Group Chișinău Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

ATENTIE MĂRIM ECHIPA ‼️‼️‼️ Servicul Național de Programare la doctor www.docdoc.md este în căutarea unui operator Call Centru.

Cerințe față de candidați:

  •  cunoaștere foarte bună a limbilor română și rusă (verbal și scris);
  •  disciplină, abilități de lucru în echipă;
  •  capacitate de a vorbi corect și răspicat, dicție bună;
  •  cunoștințe foarte bune de operare PC;
  •  comunicativitate;
  •  stabilitate emoțională;
  •  studii în medicină - constitue un avantaj.

    Responsabilități:
  •  efectuarea, primirea și redirecționarea a apelurilor de intrare/iesire;
  •  informare cu privire la serviciile prestate de companie;
  •  conversația online/offline prin chat;
  •  găsirea ofertelor optime pentru client;
  •  introducerea informației obținute în baza de date.

    Compania garantează salariu motivant, grafic de muncă în schimburi, în cadrul unui colectiv prietenos, pachet social.

    Expediați CV-ul la adresa electronică: alexandra@docdoc.md cu mențiunea ”Operator call center” .
    La interviu vor fi invitați doar candidații care întrunesc cerințele postului.
Abilități cheie
Abilități de ascultare Comunicare clară și eficientă Entuziasm Lucru în echipa Răbdare

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Zonă de recreere

Team - building

Traininguri

Echilibru viață personală / profesională

Revista Aquarelle este prima revistă pentru femei din Republica Moldova. De la momentul apariției și pînă în prezent, timp de 18 ani, revista Aquarelle deține poziția de lider pe piața edițiilor periodice din Republica Moldova. Aquarelle oferă oamenilor de succes posibilitatea de a-și împărtăși experiența cu întreaga societate moldovenească.

Contacte

Adresa sediului central
Puskin 47/1 casa 5
Număr de contact:
069283942
Mihaela@businessclass.md