Publicat Recent

Inginer-proiectant rețele electrice iluminat public

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice ;
  • Experiență în calitate de inginer proiectant;
  • Cunoașterea programelor de proiectare AutoCAD/Inventor/SolidWorks/MS-Office;

Responsabilități:

  • Proiectarea instalațiilor  pentru iluminatul public stradal;
  • Elaborarea desenelor tehnice si documentelor de proiectare;
  • Completarea specificațiilor;
  • Pregătirea proiectului.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Un colectiv prietenos;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitate de creștere profesională

Alina, +[vezi telefon]37360767079

Trimite CV

Despre companie

   FCI Capital SRL este o companie de construcții,care își desfășoară activitatea pe parcursul a 28 de ani pe teritoriul  Republicii Moldova.

Suntem o echipă tînără,energică și mereu binedispusă pentru noi provocări.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte