Publicat Recent

Reprezentant medical

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Promovarea serviciilor prestate de companie în conformitate cu cerințele și standardele aprobate;
  • Efectuarea studiilor de piață: identificarea noilor clienți și menținerea relațiilor cu clienții deja existenți;
  • Organizarea și desfășurarea prezentărilor;
  • Promovarea activă a noilor servicii oferite de companie;
  • Realizarea numărului de vizite și a targhet-ului de vînzări stabilit.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate în unul din domeniile: Medicină, Chimie, Biologie;
  • Experienţă profesională anterioară constituie un avantaj;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
  • Cunoașterea limbei engleză constitutie un avantaj;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Abilități excelente de comunicare, convingere, negociere și promovare a produsului;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și independent;
  • Responsabilitate și orientare spre rezultat;
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Permis de conducere cat. B.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Reducere la toate serviciile companiei;
  • Oportunitate de creștere profesională;
  • Posibilități de instruire și perfecționare din contul companiei;
  • Telefon, PC de serviciu;
  • Mediu activ și dinamic.

Trimite CV

Despre companie

MedExpert este Companie cu experiență de 30 ani în servicii de laborator. Este lider în domeniul analizelor medicale, care promovează calitatea și dezvoltarea permanentă a serviciilor prestate la cel mai înalt nivel. Calitatea serviciilor este acreditată la nivel național și internațional prin certificatele ISO 1589, ISO 17025 și ISO 9001:2015. De serviciile companiei pot beneficia clienții din 18 orașe și Centre raionale RM (Chișinău, Bălți, Cahul, Comrat, Cimișlia, Edineț, Drochia, Ungheni, Florești, Hîncești, Soroca, Ocnița, Călărași, Rîșcani, Telenești, Briceni, Ștefan Vodă, Leova). Compania oferă pe lîngă serviciile de laborator și investigații de imagistică (tomografie comuterizată, rezonanță magnetică, endoscopie, radiografie, ecocardiografie, USG), servicii de dializă (Soroca, Orhei) și consultații de la cei mai buni specialiști în domeniu medical.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gh. Asachi 42