Publicat Recent

Asistent(a) medical(a) superioară

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Coordonează lucrul asistentelor medicale din centrele de recoltare;
  • Asigură centrele de recoltare cu materialele necesare;
  • Conlucrează cu instituțiile medicale contractate;
  • Întocmește documentația necesară;
  • Întocmește și prezintă rapoartele cerute de administrația companiei.

Cerințe:

  • Abilităţi de organizare;
  • Experienţă în funcție de asistentă medicala;
  • Studii medicale medii/superioare finisate;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Calităţi excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Acurateţe şi atenţie la detalii.

Compania oferă:

  • Reducere la toate serviciile companiei;
  • Posibilități de dezvoltare profesională;
  • Lucrul într-o echipă de profesionişti;
  • Mediu activ şi dinamic;
  • Salariul atractiv;
  • Loc de munca confortabil si modern;
  • Grafic de munca: deplin.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV cu poză in limba română pe adresa electronică: natalia.c@medexpert.md" target="_blank" rel="noopener">resurse.umane@imunotehnomed.md sau să telefoneze la numărul de telefon: [vezi telefon]068690203

Trimite CV

Despre companie

MedExpert este Companie cu experiență de 30 ani în servicii de laborator. Este lider în domeniul analizelor medicale, care promovează calitatea și dezvoltarea permanentă a serviciilor prestate la cel mai înalt nivel. Calitatea serviciilor este acreditată la nivel național și internațional prin certificatele ISO 1589, ISO 17025 și ISO 9001:2015. De serviciile companiei pot beneficia clienții din 18 orașe și Centre raionale RM (Chișinău, Bălți, Cahul, Comrat, Cimișlia, Edineț, Drochia, Ungheni, Florești, Hîncești, Soroca, Ocnița, Călărași, Rîșcani, Telenești, Briceni, Ștefan Vodă, Leova). Compania oferă pe lîngă serviciile de laborator și investigații de imagistică (tomografie comuterizată, rezonanță magnetică, endoscopie, radiografie, ecocardiografie, USG), servicii de dializă (Soroca, Orhei) și consultații de la cei mai buni specialiști în domeniu medical.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gh. Asachi 42