Publicat Recent

Manager logistică

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Sîngera

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în economice, drept economic, business și administrare;
  • Operare PC - MS Office;
  • Responsabilitate, logică și organizare;
  • Persoană ambițioasă care dorește să învețe și să se dezvolte profesional;
  • Să posede încredere în sine, perseverență, activism, energie, fluență verbală, creativitate, interes pentru informare și dezvoltare în domeniul care va lucra, sociabilitate, tact, amabilitate;
  • Capacitatea de a funcţiona eficient atunci când există presiuni şi de a îşi menţine autocontrolul.

Responsabilități:

  • discuții cu cumpărătorii;
  • procesarea comenzilor primite de la clienți;
  • primirea și gestionarea întrebarilor referitor la mărfuri;
  • organizarea livrărilor;
  • gestionarea comenzilor de la primire pînă la livrare.

Se oferă:

  • angajare oficială
  • prînzul din partea companiei
  • salariu lunar 10 000 lei+ bonus

Graficul de lucru:

  • Luni-vineri: 08:00 -17:00

Vă rugăm trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: dinotte.hr@gmail.com, iar în subiectul scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Nr de contact – [vezi telefon]060493232

Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la dinotte.shop!

Saltele NR.1 atît în Moldova cît și în întreaga lume. Sistemul de dormit este un întreg comus din pat, somier, saltea, topper, husă de protecție, pernă, plapumă și lenjerie. Doar calitatea tuturor acestor elemente, conștientizarea și atenția în alegerea materialelor, formelor și structurilor, asigură un rezultat eficient. De 40 de ani avem de-a face cu Bunăstarea și Odihna , (Wellness and Rest) ( Benessere e Riposo) cu competență și pasiune.  Experiența ne conduce să oferim clienților noștri o selecție de produse făcute cu atenție scrupuloasă, pentru o odihnă de calitate la prețul corect. Datorită relației privilegiate cu companiile producătoare, dinotte.shop oferă întotdeauna cea mai bună valoare calitate-preț pentru toate produsele.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, or. Sîngera, str.Schinoasei 8/3