Publicat  11 Noiembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Jurist Colector

HR Incasso Group Chișinău Full Time 15000 MDL

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără experiență
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Abilități de comunicare și dorința de continuă dezvoltare;
  • Persoană organizată, disciplinată și atentă la detalii;
  • Capacitatea de negociere a unui litigiu;
  • Cunoștințe limba română, rusă;
  • Experiența în domeniu nu este necesară.

Condiții de muncă:

  • Un pachet salarial atractiv format din salariu fix plus bonus (5 000-15 000 lei);
  • Instruirea din partea companiei;
  • Șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă;
  • Stabilitate (suntem o companie de top din Moldova și activăm deja de 10 ani).

Responsabilități:

  • Identificarea, notificarea și contactarea telefonică a debitorilor.

Program de lucru: Full-time / Part-time
Oficiu: Chișinău, str. Calea Ieșilor 10B

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: info@incaso.md , cu mențiunea Jurist Colector. Doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.

Abilități cheie
Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Comunicare clară și eficientă Convingere Inteligență emoțională Răbdare

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Calea Ieșilor 10B
Număr de contact:
373 22959359
info@incaso.md