Недавно опубликовано

Jurist Colector

AXIOMA
5 star star star star star 1 отзыв
AXIOMA

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Abilități de comunicare și dorința de continuă dezvoltare;
  • Persoană organizată, disciplinată și atentă la detalii;
  • Capacitatea de negociere a unui litigiu;
  • Cunoștințe limba română, rusă;
  • Experiența în domeniu nu este necesară.

Condiții de muncă:

  • Un pachet salarial atractiv format din salariu fix plus bonus ([показать номер]5 000-15 000 lei);
  • Instruirea din partea companiei;
  • Card de reducere la Clinica HARPER MEDKLINIK;
  • Șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă;
  • Stabilitate (suntem o companie de top din Moldova și activăm deja de 10 ani).

Responsabilități:

  • Identificarea, notificarea și contactarea telefonică a debitorilor.

Program de lucru: Full-time / Part-time
Oficiu: Chișinău, str. Calea Ieșilor 10B

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: hr@axioma.md , cu mențiunea Jurist Colector. Doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
ciobu maria
5 star star star star star
05 Января 2024
sunt mulțumită de compania dvoastre ciibu maria
0

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Ieșilor 10B
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?