Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

GPG anunță concursul pentru suplinirea postului vacant în domeniul Agent Suport Tehnic cu limba Germană!

Oferta:
  • Salariu de bază atractiv (de la 12 000 lei/lunar).
  • Lucru full time (perioada inițială de 3 luni la birou), după cu posibilitate de a lucra la distanță.
  • Posibilitatea de a câștiga în medie 15 000 lei/lună prin sistem de bonusare.
  • Angajare pe termen lung, pachet social complet și posibilitatea de a vă dezvolta pe plan profesional și de a lucra cu clienți internaționali; de a căpăta experiențe noi și de a lucra într-o echipă dinamică.

Candidatul Ideal:

  • O primă impresie excelentă și expert la crearea de relații cu clienții.
  • Experiență în activități de suport clienți.
  • Responsabilitate la cel mai înalt nivel, atenție la detalii, abilități analitice.
  • Cunoașterea PC și a lucrului cu platforme CRM online.

Responsabilități:

  • Abilități excelente de comunicare în Limba Germană (fluentă scrisă și vorbită) și cunoștințe la nivel intermediar în Limba Engleză sunt necesare;
  • Primirea și prelucrarea apelurilor de intrare din partea clienților existenți.
  • Suport și asistență la toate întrebările de caracter tehnic din partea clienților.
  • Menținerea și dezvoltarea unei relații de încredere cu clienții.
  • Introducerea datelor, actualizarea informației în sistemul CRM.

Dacă sunteți interesat(-ă) în poziția dată, expediați CV-ul Dvs. la adresa menționată mai jos și candidații selectați vor fi invitați la interviu. Vă așteptăm cu drag!

E-mail: contact@gpg-callcenter.com
Tel: +[vezi telefon]37369911819

Despre companie

GPG e un furnizor de servicii offshore, cu experienţă vastă pe piaţa internațională si națională, care gestionează apeluri de intrare, apeluri de ieşire, precum şi servicii de tip BPO, KPO şi WPO.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, blvd. Grigore Vieru 22/1