Недавно опубликовано

Operator Limba Germană

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

GPG anunță concursul pentru suplinirea postului vacant în domeniul Agent Suport Tehnic cu limba Germană!

Oferta:
  • Salariu de bază atractiv (de la 12 000 lei/lunar).
  • Lucru full time (perioada inițială de 3 luni la birou), după cu posibilitate de a lucra la distanță.
  • Posibilitatea de a câștiga în medie 15 000 lei/lună prin sistem de bonusare.
  • Angajare pe termen lung, pachet social complet și posibilitatea de a vă dezvolta pe plan profesional și de a lucra cu clienți internaționali; de a căpăta experiențe noi și de a lucra într-o echipă dinamică.

Candidatul Ideal:

  • O primă impresie excelentă și expert la crearea de relații cu clienții.
  • Experiență în activități de suport clienți.
  • Responsabilitate la cel mai înalt nivel, atenție la detalii, abilități analitice.
  • Cunoașterea PC și a lucrului cu platforme CRM online.

Responsabilități:

  • Abilități excelente de comunicare în Limba Germană (fluentă scrisă și vorbită) și cunoștințe la nivel intermediar în Limba Engleză sunt necesare;
  • Primirea și prelucrarea apelurilor de intrare din partea clienților existenți.
  • Suport și asistență la toate întrebările de caracter tehnic din partea clienților.
  • Menținerea și dezvoltarea unei relații de încredere cu clienții.
  • Introducerea datelor, actualizarea informației în sistemul CRM.

Dacă sunteți interesat(-ă) în poziția dată, expediați CV-ul Dvs. la adresa menționată mai jos și candidații selectați vor fi invitați la interviu. Vă așteptăm cu drag!

E-mail: contact@gpg-callcenter.com
Tel: +[показать номер]37369911819

О компании

GPG e un furnizor de servicii offshore, cu experienţă vastă pe piaţa internațională si națională, care gestionează apeluri de intrare, apeluri de ieşire, precum şi servicii de tip BPO, KPO şi WPO.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, blvd. Grigore Vieru 22/1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?