Publicat Ieri

Electrician

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania SRL SANDRILIONA este în căutarea unor persoane dornice de a se alătura echipei noastre unite! Vino în echipa noastră dacă vreai să te angajezi !

Responsabilități:

  • Întreţinerea, repararea şi executarea instalaţiilor electrice.
  • Exploatarea tehnică corectă şi reparaţia utilajului energetic

Cerinţe:

  • Studii superioare sau medii speciale în domeniul energetic
  • Cunoştinţe energetice şi electrice
  • Cunoasterea cerinţelor faţă de protecţia, securitatea muncii si a securităţii incendiare
  • Dinamism
  • Lipsa obiceiurilor nocive

Condiții:

  • Regimul de muncă:   în schimburi

Oferim:

  • salariu motivant, (nivelul salariului se va stabili in urma interviului) + bonusuri pentru performanțele obținute;
  • întreg pachet social conform legislației RM
  • mediu de lucru plăcut
  • oportunități de dezvoltare a carierei într-o echipa tânără si motivanta.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa eletronică

Svetlana.Nedova@sandriliona.md  sau HR@sandriliona.md
sau pot telefona la numărul de tel.:
tel fix: 0268- 23134;
tel. mob de serviciu: [vezi telefon]068501687
Persoanele interesate pot telefona 0268- 23134,  sau pot trimite CV la adresa hr@sandriliona.md

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte