Publicat Ieri

Manager Vânzări cu limba poloneză, greacă, engleză (or. Bălți)

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
de la 600 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Completăm echipa noastră cu noi colegi care vorbesc limba germană, italiană, greacă  pentru a lucra pe piața Europeană.

Cerințe:

  • cunoașterea limba Franceză sau limba Germană, Greacă, Engleză, la nivel avansat (B2-C1);
  • Word și Excel – cunoștințe elementare;
  • comunicare și perseverență.

Oferim:

  • salariu 600 - 1000 euro;
  • oficiu în centrul or.Bălți;
  • contract de muncă oficial;
  • program stabil de muncă - 7 ore, de luni până vineri;
  • o oră pauza de masă;
  • 2 coffee-breaks de 15 min.;
  • prânzuri din contul companiei .

Responsabilități:

  • identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire);
  • crearea contractelor și ofertelor pentru achiziții.

Restul te vom învăța noi! Ești interesat?
Expediază-ne CV-ul la mailul cv-dl@grafit.md
Vrei să afli mai multe despre noi?
Acceseză site-ul nostru: www.grafit.com

Abilități cheie
Анализ данных Иностранные языки Time Management Решение проблем Общение Постоянное обучение Устойчивость к разочерованиям Напористость

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse de studiu

Tichete de masă

Zonă de recreere

Abonament sală de sport

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Grafit Holding este o companie moldovenească cu capital german și cu valori europene. Activitatea noastră constă în vânzarea supraproducției pe piețele europene și cea din SUA. Contribuim la soluționarea problemei de supraproducție, vânzând resursele deja existente pentru a nu produce altele noi, astfel demonstrând grija pentru mediul înconjurător.

Drept rezultat, clienții noștri sunt mult mai eficienți, fiindcă surplusul de produse este redirecționat către alte piețe unde există cerere pentru acestea. Acest lucru este posibil datorită proceselor noastre high tech în domeniul vânzărilor B2B. Prin urmare, suntem în permanentă căutare a celor care gândesc ca și noi, care cunosc o limbă străină și sunt gata să salveze planeta împreună cu noi, soluționând problemele clienților noștri.

La ora actuală, din Grafit Holding fac parte companiile Sovamax Trading, Eminia Trading, Lanius Trading, Agava Trading, Sovamax USA, RA Trading, Gamaiun Consulting, MTEAM.

Doriți să aflați mai multe despre noi? Accesați site-ul nostru www.grafit.com sau vizitați pagina noastră de Facebook www.fb.com/grafitholding

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Articolele companiei

7 ore de muncă pe zi sunt suficiente pentru a avea succes

Este vorba despre munca în cadrul Grafit Holding — un grup de companii unite într-un holding. Proiectele companiei operează pe piețele mondiale, achiziționează și vând produse noi supraproduse în Europa și SUA. Pe scurt, prin revânzarea produselor deja existente, rezolvă o problemă majoră legată de supraproducție la nivel global și…
Citiți în întregime
5976 12-09-2023
(video) Salarii de cel puțin 700 de euro și credite preferențiale la bancă. Cum Grafit Holding încurajează tinerii să-și creeze o carieră de succes la ei acasă.

  Salarii de cel puțin 700 de euro și credite preferențiale la bancă. Cum Grafit Holding a deschis un oficiu mare în inima capitalei și încurajează tinerii să-și creeze o carieră de succes la ei acasă. Grafit Holding oferă cele mai confortabile condiții de muncă de pe teritoriul Republicii Moldova. Angajații…
4376 07-12-2020

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, str. Stefan cel Mare, 20