Publicat  27 Ianuarie 2023
Ofertă de muncă fierbinte

Operator Call Centru

Documente.md Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilitatiile postului:

  • Recepționarea apelurilor telefonice și stabilirea programărilor;
  • Oferirea informației relevante și corecte despre serviciile companiei și atragerea unor noi clienți;
  • Colectarea și înregistrarea solicitărilor parvenite de la clienți cît și gestionarea acestora;
  • Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești calitatea lucrului efectuat cît și realizarea target-ului stabilit;

Ce oferim:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță
  • Oficiu modern amplasat in centrul orasului (mun.Chișinău)
  • Posibilitati de dezvoltare a unei cariere intr-o companie de succes;

Cerinţe:

  • Cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
  • Aptitudini de operare PC si Internet
  • Abilitati de comunicare si negociere, limbaj coerent, dicție clară,;
  • Abilitatea de a învăta rapid si dorinta de a creste profesional;
  • Activ, disciplinat, responsabil și concentrat;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați și expediați la adresa electronică: hr@documente.md

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor.

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Lucru în echipa

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Traininguri

Documente.md este o companie stabilă și sigură, care funcționează din 2007. Datorită muncii asidue și profesionalismului demonstrat pe tot parcursul anilor, am reușit să câștigăm o reputație impecabilă pe piața Republicii Moldova.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Moldova, or. Chișinău, str. Ismail, 98/4, MD-2001
Număr de contact:
+37379667181
stratanana4@gmail.com