Опубликовано сегодня

Operator Call Centru

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

DOCUMENTE.MD este o companie juridica, care de 17 ani ajută oamenii să își realizeze potențialul și să își deschidă noi oportunități în viață, oferind servicii juridice profesionale pentru cetățenii români (europeni) și moldoveni.
Am început să creștem dinamic din 2018, când ne-am propus promovarea Brandului și am implementat noi instrumente de vânzări și marketing. Aveam doar 3 persoane în echipă, acum avem peste 50 de angajati și continuăm să creștem și să recrutăm profesioniști în echipă.
De-a lungul anilor, clienții noștri au devenit peste 100 000 de persoane, iar aprecierea lor este de 4,8 puncte din 5.
Ne-am stabilit un obiectiv ambițios pentru acest an - să creștem de 4 ori!

Scopul nostru ne motivează acum să găsim un expert COOL pentru rezultate explozive!

Dacă drumul nostru te-a inspirat și ești gata să faci parte din echipă, să te dezvolți alături de noi, atunci ACEASTĂ poziție este pentru tine

Responsabilitățile postului:

  • Recepționarea apelurilor telefonice și stabilirea programărilor;
  • Oferirea informației relevante și corecte despre serviciile companiei și atragerea unor noi clienți;
  • Colectarea și înregistrarea solicitărilor de la clienți cît și gestionarea acestora;
  • Asigurarea satisfacției clientului, prin urmărirea calității lucrului efectuat cît și realizarea target-ului stabilit.

Ce calități profesionale și personale te vor ajuta să-ți realizezi potențialul:

  • Cunoașterea sigură a calculatorului;
  • Cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
  • Dicție bună și coerență în exprimare;
  • Capacități analitice și logică bine dezvoltată;
  • Experiență în vînzări prin telefon;
  • Memorie buna.
  • Responsabilitate, politețe, răbdare în ascultare și atenție;
  • Fire încrezută, sigură pe sine, cu dezvoltate capacități de convingere;
  • Persoană dornică să învețe și să se perfecționeze continuu.

Ce credem că te va interesa:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță, ținând cont de KPI-task-urile stabilite
  • Oficiu modern amplasat in centrul orasului (mun.Chișinău)
  • Toate echipamentele necesare, condiții de lucru confortabile
  • Program de lucru: negociat individual
  • Posibilitati de dezvoltare a unei cariere intr-o companie de succes;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, completeaza cererea pe linkul alaturat: https://mrqz.me/HRdocumente si vei fi contactat numaidecât.
Sau trimite CV la adresa hr@documente.md

Ключевые навыки
Abilități de comunicare Lucru în echipa Abilitatea de a învăța rapid

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Тимбилдинги

Tренинги

О компании

Documente.md este o companie stabilă și sigură, care funcționează din 2007. Datorită muncii asidue și profesionalismului demonstrat pe tot parcursul anilor, am reușit să câștigăm o reputație impecabilă pe piața Republicii Moldova. Brandul DOCUMENTE.MD este recunoscut în Republica Moldova si țările din spațiul postsovietic ca etalon al serviciilor prestate.
Cu un colectiv de profesioniști energici și ambițioși - În prezent, ne numărăm printre principalii lideri pe două direcții, cum ar fi: obținerea cetățeniei române și actelor românești, obținerea cetățeniei moldovenești. Orice întrebare legată de perfectarea actelor românești și moldovenești o puteți adresa specialiștilor noștri care vor asigura un feedback rapid și util.

Am început să creștem dinamic din 2018, când ne-am propus promovarea Brandului și am implementat noi instrumente de vânzări și marketing. Am început cu doar 3 persoane în echipă, acum avem peste 50 de angajați și continuăm să creștem.

De-a lungul anilor, clienții noștri au devenit peste 100 000 de persoane, iar aprecierea lor este de 4,8 puncte din 5 pe rețelele de socializare.

Pentru realizarea obiectivului nostru așteptam in Echipa o persoana cu ENERGIE exploziva!
Ai încredere în propriile forțe și dorința de a ajuta oamenii?

Ai energia pentru noi provocării ?
Atunci poți deveni Unul din cea mai buna Echipa!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Moldova, or. Chișinău, str. Ismail, 98/4, MD-2001
Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?