Publicat Ieri

Agent Vânzări (Domeniul Mobilier)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

RESPONSABILITĂȚI:

  • Vânzarea serviciilor companiei;
  • Identificarea potențialilor clienți;
  • Mărirea numărului de clienți;
  • Atingerea targetelor stabilite.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Experiență în vânzări minim 1 an;
  • Abilități de comunicare;
  • Cunoașterea limbilor române și limbii ruse;
  • Inițiativă și capacitate de lucru;
  • Studii superioare; Word, Excell la nivel de utilizator;
  • Permis de conducere categoria B, automobil propriu;

COMPANIA OFERĂ:

  • Salariu atractiv: fix + bonus proporțional cu rezultatele obținute;
  • Pachet social;
  • Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
  • Posibilități de avansare/promovare.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

Abilități cheie
Lucru în echipa Analiza comportamentului consumatorilor Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid Managementul relației cu clienții (CRM) Motivație Productivitate și organizare Vânzări
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte