Опубликовано вчера

Agent Vânzări (Domeniul Mobilier)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее, Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

RESPONSABILITĂȚI:

  • Vânzarea serviciilor companiei;
  • Identificarea potențialilor clienți;
  • Mărirea numărului de clienți;
  • Atingerea targetelor stabilite.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Experiență în vânzări minim 1 an;
  • Abilități de comunicare;
  • Cunoașterea limbilor române și limbii ruse;
  • Inițiativă și capacitate de lucru;
  • Studii superioare; Word, Excell la nivel de utilizator;
  • Permis de conducere categoria B, automobil propriu;

COMPANIA OFERĂ:

  • Salariu atractiv: fix + bonus proporțional cu rezultatele obținute;
  • Pachet social;
  • Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
  • Posibilități de avansare/promovare.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

Ключевые навыки
Lucru în echipa Analiza comportamentului consumatorilor Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid Managementul relației cu clienții (CRM) Motivație Productivitate și organizare Vânzări

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Визитные карточки

Бонусы и премии

Подарки на разные случаи жизни

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

О компании

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?