Publicat Ieri

Inginer sisteme de ventilare, alimentare cu căldură și gaze, (încălzire, climatizare, ventilare)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniul.

Responsabilitățile postului:

Studierea obiectivelor pînă la începerea lucrărilor de proiectare;
- Elaborarea documentației de proiect, de lucru și de execuție pentru sistemele de încălzire, ventilare, climatizare, rețele termice, instalații de alimentare cu gaze;
- Efectuarea calculelor termotehnice, hidraulice și aerodinamice;
- Întocmirea specificațiilor, evidențelor volumului de lucrări în vederea elaborării devizelor de cheltuieli;
- Relații cu clienții și cu personalul departamentului tehnic.

Cerințe:
- Studii superioare;
- Experiența în domeniul;
- Experiență în proiectarea cazangeriilor ar fi binevenită;
- Aptitudini în utilizarea programului Autocad;
- Сunoștințe MS Office (Word, Excel);
- Cunoașterea legislației și actelor normative în domeniul constituie un avantaj;
- Capacitatea de a argumenta soluțiile tehnice adoptate și a le confirma prin calcule;
- Dorința și abilitatea de a învăța.

Compania ofera:
- Angajare oficială în cîmpul muncii
- Pachet social integral
- Salariu stabil și platit la timp
- Colectiv tînăr și prietenos

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,INGINER,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md

Contacte: [vezi telefon]069923333

Despre companie

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte