Опубликовано вчера

Inginer sisteme de ventilare, alimentare cu căldură și gaze, (încălzire, climatizare, ventilare)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniul.

Responsabilitățile postului:

Studierea obiectivelor pînă la începerea lucrărilor de proiectare;
- Elaborarea documentației de proiect, de lucru și de execuție pentru sistemele de încălzire, ventilare, climatizare, rețele termice, instalații de alimentare cu gaze;
- Efectuarea calculelor termotehnice, hidraulice și aerodinamice;
- Întocmirea specificațiilor, evidențelor volumului de lucrări în vederea elaborării devizelor de cheltuieli;
- Relații cu clienții și cu personalul departamentului tehnic.

Cerințe:
- Studii superioare;
- Experiența în domeniul;
- Experiență în proiectarea cazangeriilor ar fi binevenită;
- Aptitudini în utilizarea programului Autocad;
- Сunoștințe MS Office (Word, Excel);
- Cunoașterea legislației și actelor normative în domeniul constituie un avantaj;
- Capacitatea de a argumenta soluțiile tehnice adoptate și a le confirma prin calcule;
- Dorința și abilitatea de a învăța.

Compania ofera:
- Angajare oficială în cîmpul muncii
- Pachet social integral
- Salariu stabil și platit la timp
- Colectiv tînăr și prietenos

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,INGINER,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md

Contacte: [показать номер]069923333

Отправить резюме

О компании

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?