Publicat Recent

Operator Call Centru

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Salariul indicat este orientativ, pentru începători, peste 3-4 luni salariul crește.

Curriculum Vitae rog să fie expediat pe adresa office.legiscom@gmail.com, apoi persoana responsabilă va reveni cu un apel pentru înscriere la interviu.

Avantajele job-ului nostru:

- loc de muncă stabil, cu salariu achitat la timp, prânzul este achitat de companie, mâncarea livrată din restaurant, pachet social și angajare oficială, bonus-uri lunare, trimestriale, anuale (în funcție de performanță), echipă unită, calificată, care te va îndruma, te va ajuta și va crește nivelul tău profesional, locație în centrul or. Chișinău.

Responsabilități:
- Recepționarea și răspunderea la mesaje, prelucrarea și transmiterea informației către persoana responsabilă, primirea și efectuarea apelurilor.

Trimite CV

Despre companie

Compania prestează servicii de consultanță în domeniul fiscal

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte