Publicat  01 Octombrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Casier în magazinul BIZU

BIZU Chișinău Full Time 7000 MDL

Informații de bază

Salariul:
7000 MDL
Studii:
Medii
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Angajăm o personă în calitate de casier în magazinul BIZU (magazin de haine, încălțăminte și accesorii pentru bărbați)

Cerințe față de candidat:

  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
  • Posedarea limbilor română și rusă;
  • Exeprienţa de muncă este binevenită;
  • Aspect exterior plăcut, responsabilitate, punctualitate.

Responsabilități de bază:

  • Efectuarea operațiunilor de casă;
  • Înregistrarea și oformarea livrărilor și creditelor;
  • Lucru cu clienții companiei.

Oferim:

  • Grafic de muncă: 2 zile lucrătoare, 2 zile libere, ora 9:00 - 21:00;
  • Salariu fix + % din vânzări, salariu mediu 7 000;
  • Oportunități de creștere în carieră în cadrul companiei noastre;
  • Posibilitate de evoluție profesională.

Ne aflăm în sectorul Râscani al orașului Chișinău, str. Kiev 16/.1 , Pancom .

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă:  hr.bizumen@gmail.com

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Convingere Lucru în echipa Răbdare Vânzări

Îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru bărbați - Bizu.md

De aproximativ 5 ani, magazinul BIZU oferă o gamă largă de

îmbrăcăminte și încălțăminte pentru bărbații

moderni, pentru care stilul, confortul și eleganța sunt importante.

Fiecare colecție de haine este o combinație dintre un design modern, calitate înaltă și prețuri accesibile.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Str.Kiev 16/1
Număr de contact:
079197719
hr.bizumen@gmail.com