Опубликовано вчера

Casier în magazinul BIZU

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm o personă în calitate de casier în magazinul BIZU (magazin de haine, încălțăminte și accesorii pentru bărbați)

Cerințe față de candidat:

  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
  • Posedarea limbilor română și rusă;
  • Exeprienţa de muncă este binevenită;
  • Aspect exterior plăcut, responsabilitate, punctualitate.

Responsabilități de bază:

  • Efectuarea operațiunilor de casă;
  • Înregistrarea și oformarea livrărilor și creditelor;
  • Lucru cu clienții companiei.

Oferim:

  • Grafic de muncă: 2 zile lucrătoare, 2 zile libere, ora 9:00 - 21:00;
  • Salariu fix+KPI, salariu minim 9 000 cu posibilitate de creștere;
  • Oportunități de creștere în carieră în cadrul companiei noastre;
  • Posibilitate de evoluție profesională.

Ne aflăm în sectorul Râscani al orașului Chișinău, str. Kiev 16/.1 , Pancom .

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă:  hr.bizumen@gmail.com

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Ключевые навыки
Lucru în echipa Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Convingere Răbdare Vânzări

О компании

Grifon - companie autohtonă care susține clienții săi prin oferirea serviciilor necesare pentru dezvoltarea afacerii lor.

Grupurile de produse ale proiectelor noastre acoperă domenii precum îmbrăcăminte, încălțăminte, utilaje comerciale și mobilier. Caracteristica principală a proiectelor noastre este oferirea unor soluții reale pentru client.

Angajații companiei au posibilitate deplină de a se dezvolta atât pe plan profesional cât și personal.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str.Feredeului 4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?