Publicat azi

Inginer mecanic

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Studii profesionale tehnice în domeniul mecanic.
  • Abilitatea de a lucra în echipă.
  • Capacitatea de a rezolva problemele tehnice.
  • Abilitatea de a lucra sub presiune.

Responsabilitățile candidatului:

  • Proiectarea și dezvoltarea de componente și sisteme mecanice.
  • Executarea calculelor pentru design.
  • Realizarea de teste și rapoarte tehnice.
  • Respectarea normelor de sănătate și securitate la locul de muncă.

Oferta companiei:

Elit Tehnica oferă un pachet competitiv de beneficii, inclusiv un salariu începând cu 14000 MDL. Alături de noi veți avea oportunitatea de a lucra într-un mediu prietenos și profesional, cu oportunități reale de dezvoltare a carierei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a vă alătura echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Cursuri de limbi străine

Despre companie

Elit-Tehnica – distribuitor de tehnică agricolă performantă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Petricani 86