Недавно опубликовано

Curier în Chișinău cu mașină proprie

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Livrarea bunurilor prin municipiul Chișinău;
  • Transportarea / redirecționarea mărfurilor;
  •  Lucrul cu facturile (răspunderea materială pentru mărfuri);
  •  Încărcarea / descărcarea bunurilor;

    Cerinţe:
  •  Posesia autovehiculului propriu, furgon / autocamion.
  •  Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  •  Abilităţi excelente de muncă în echipă;
  •  Permis de conducere categoria "B, C"
  •  Capacitatea de a lucra cu documentele de însoțire a mărfii.
    - Eficiență, onestitate, politețe cu clienții, disponibilitatea de a lucra într-un ritm dinamic și asumarea responsabilității pentru siguranța încărcăturii.

    Termene și condiții:
  • Salariu decent oferit la timp.
  •  Angajarea oficială, pachet social complet.
  •  Personal tînăr prietenos.
  •  Plata pentru întreținerea mașinii.

    Lucrând la Fantastic.MD vi se va oferi un salariu şi un mediu de lucru motivant, o echipă tânără, aprecierea muncii, dar şi dezvoltare personală!

    Vom fi bucuroşi să vă alăturaţi echipei noastre!

    Trimite-ți CV-ul pe cv@fantastic.md">cv@fantastic.md, indicați funcția la care candidați
Отправить резюме

О компании

Fantastic.MD - magazin de calculatoare, electronică, electrocasnice, accesorii, mobilă, totul pentru casă și grădină.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. M.Manole 12/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?