Publicat  18 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Curier în Chișinău cu mașină proprie

Fantastic.md Chișinău Full Time 13000 MDL

Informații de bază

Salariul:
13000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- Livrarea bunurilor prin municipiul Chișinău;
- Transportarea / redirecționarea mărfurilor;
- Lucrul cu facturile (răspunderea materială pentru mărfuri);
- Încărcarea / descărcarea bunurilor;

Cerinţe:
- Posesia autovehiculului propriu, furgon / autocamion.
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Abilităţi excelente de muncă în echipă;
- Permis de conducere categoria "B, C"
- Capacitatea de a lucra cu documentele de însoțire a mărfii.
- Eficiență, onestitate, politețe cu clienții, disponibilitatea de a lucra într-un ritm dinamic și asumarea responsabilității pentru siguranța încărcăturii.

Termene și condiții:
- Salariu decent oferit la timp.
- Angajarea oficială, pachet social complet.
- Personal tînăr prietenos.
- Plata pentru întreținerea mașinii.

Lucrând la Fantastic.MD vi se va oferi un salariu şi un mediu de lucru motivant, o echipă tânără, aprecierea muncii, dar şi dezvoltare personală!

Vom fi bucuroşi să vă alăturaţi echipei noastre!

Trimite-ți CV-ul pe cv@fantastic.md, indicați funcția la care candidați

Fantastic.MD - magazin de calculatoare, electronică, electrocasnice, accesorii, mobilă, totul pentru casă și grădină.

Contacte

Adresa sediului central
str. M.Manole 12/2
Număr de contact:
069972072
cv@fantastic.md