Опубликовано вчера

Profesor de engleză/ English Teacher

Основная информация

Зарплата:
от 21 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere: Școala noastră online "Engleza cu Snow" caută un profesor dedicat și pasionat de limba engleză pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți abilități excelente de comunicare, experiență în predarea online și o pasiune pentru educația elevilor de toate vârstele, suntem interesați să vă cunoaștem. Veți avea oportunitatea de a lucra flexibil și de a face parte dintr-o comunitate internațională de profesori entuziaști.

Cerințe:

  • Experiență în predarea limbii engleze, preferabil online.
  • Diplomă în domeniul educației sau într-un domeniu relevant.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra cu elevi de toate vârstele și nivelurile de competență.
  • Cunoștințe tehnologice solide și capacitatea de a utiliza platforme și instrumente online pentru predare.
  • Flexibilitate și capacitatea de a lucra într-un mediu virtual și de a adapta materialele didactice în funcție de nevoile elevilor.
  • Pasiune pentru educație și dorința de a încuraja și inspira elevii să-și atingă potențialul maxim în învățarea limbii engleze.
  • Certificare în predarea limbii engleze ca limbă străină (TEFL, TESOL, CELTA etc.) constituie un avantaj.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu multicultural și de a valoriza diversitatea culturală în procesul de învățare.
  • Disponibilitatea de a lucra în programe flexibile, inclusiv în weekend-uri sau în timpul orelor de vârf, în funcție de nevoile școlii și ale elevilor.
  • Capacitatea de a furniza feedback constructiv și de a evalua progresele elevilor în mod obiectiv.

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil.
  • Oportunitatea de a lucra de acasă.
  • Sprijin și training continuu în domeniul educației online.
  • Oportunitatea de a lucra cu o bază diversă de elevi din întreaga lume.
  • Salariu competitiv în funcție de experiență și performanță.
  • Posibilitatea de avansare în cadrul organizației.

Cum să aplicați: Trimiteți CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție în limba engleză la adresa de email englezacusnow@gmail.com Vă rugăm să specificați în subiectul emailului "Aplicare pentru Profesor de Engleză Online".

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?