Опубликовано вчера

Supervizor /team leader în limba română

Основная информация

Зарплата:
от 1 000 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

AlfaCall este un centru de contact de externalizare la nivel European. Lucrăm pe piață din 2020. Datorită planurilor de creștere ambițioase și de scalare ale companiei, căutăm un supervizor/lider de echipă al unui grup de operatori de centre de contact la distanță.

Avantajele noastre:

  • Program de lucru clasic: 5/2 de la 9:00 la 18: 00;
  • Salariu de 2 ori pe lună: salariu fix + bonus pentru performanța grupului;
  • Format de lucru complet la distanță (de oriunde din lume);

Portretul candidatului:

  • Experiență de lucru ca specialist senior / lider de echipă / supervizor /lider de echipă al departamentului din call center;
  • Cunoașterea limbii române, ruse (va fi un avantaj);
  • Abilitatea de a construi relații și de a crea o echipă, responsabilitate, loialitate, muncă pentru rezultate;
  • Orientarea rezultatelor. Scopul nu este doar de a preda, ci de a influența eficacitatea întregului centru de contact;
  • Calități de conducere, abilități de rezolvare a conflictelor, mentalitate analitică;
  • A avea un grup de operatori de call center va fi un avantaj.

Trebuie să:

50% din timp - lucrul cu echipa, oferirea de feedback cu privire la greșeli, motivație, implicarea și loialitatea operatorului, menținerea unei atmosfere de lucru pozitive, prevenirea epuizării profesionale și a fluctuației personalului;

  • Gestionarea unui grup de operatori (~15 operatori). Monitorizați performanța angajaților, dezvoltați și motivați.
  • Lucrul cu noi angajați, adaptări, formare și plasare în muncă;
  • Monitorizarea muncii angajaților, feedback privind ascultarea apelurilor, îmbunătățirea calității, creșterea eficienței și profitabilității grupului dvs;
  • Monitorizarea disciplinei muncii ;
  • Participarea la angajarea și concedierea angajaților departamentului dvs;
  • Pregătirea programelor de lucru. Controlul execuției lor;
  • Analizați performanța grupului dvs. Dezvoltarea și punerea în aplicare a măsurilor de creștere a acesteia;
  • Crearea unui mediu de lucru favorabil. Menținerea imaginii companiei în rândul angajaților.

Dacă după ce ați citit postul vacant vă dați seama că este vorba despre dvs., lăsați CV-ul prin e-mail annahrmoldova@gmail.com și vă vom contacta !

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?