Опубликовано вчера

Supervizor departament Call Center de la 25.000 lei

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

POTI SA DEVII CHIAR TU COLEGUL NOSTRU!!!

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv, cu perspectivă de creștere și alte bonusuri suplimentare;
  • Atmosferă plăcută de lucru printre persoane deschise și creative;
  • Lucru într-o companie în dezvoltare, unde oamenii sunt apreciați la justa valoare;
  • Posibilitatea de instruire și avansare în carieră;
  • Program de lucru: luni-vineri, 09:00 – 18.00, cu pauză de masă.

Ce vei face:

  • Vei gestiona întreg departamentul de Call center;
  • Acorda susținerea angajaților în procesul de lucru;
  • Ajuta la adaptarea cât mai rapidă a personalului în companie;
  • Contribui la dezvoltarea departamentului;
  • Duce evidența angajaților.

Cerințele noastre:

  • Experiență în coordonarea unei echipe la postul respectiv sau în unul similar– min. 1 an;
  • Experiență de lucru în vânzări - beneficiu;
  • Studii superioare absolvite;
  • Cunoașterea limbii române și ruse la nivel de comunicare;
  • Cunoașterea PC Microsoft Office (obligatoriu Excel, Word);
  • Abilități de comunicare și capacități organizatorice;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Persoană punctuală, responsabilă, mobilă și atentă la detalii.

 Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus și esti energic, organizat, sociabil, neconflictual și crezi că poți dezvolta un colectiv transmite CV-ul (cu poză obligatoriu) și scrisoarea de intenție în care să stipulați din ce motiv ați ales oferta noastră la adresa: hr@asociatia.md.

Ключевые навыки
Comunicare clară și eficientă Abilități de comunicare Precizie Atenție la detalii și simț estetic Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Productivitate și organizare

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Вознаграждение за лояльность

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Ismail nr.81/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?