Опубликовано вчера

Технический менеджер

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Coffee Like, cunoscută pentru crearea ambientului unic al cafenelelor și implicarea în dezvoltarea comunității locale, este în căutarea unui Технический менеджер profesionist și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Aceasta este o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să lucreze într-un mediu dinamic și provocator.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de muncă în domeniul tehnic de cel puțin 2-5 ani.
  • Abilități puternice de comunicare și coordonare a echipelor.
  • Cunoașterea proceselor tehnice, standardelor și cerințelor în industrie.
  • Abilitatea de a lucra eficient în situații de stres și de a rezolva rapid problemele tehnice.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea și coordonarea activității echipei tehnice.
  • Monitorizarea și optimizarea performanței tehnice a companiei.
  • Elaborarea și implementarea strategiilor tehnice în conformitate cu obiectivele companiei.
  • Identificarea și soluționarea eficientă a problemele tehnice.

Compania ofera:

  • Salariu fix: 8000 MDL.
  • Program de lucru Full-time.
  • Un mediu de lucru plăcut și cordial într-o echipă tânără și dinamică.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
Procesul de depunere a candidaturii:

Sunteți invitați să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. Vă asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această platformă. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Скулянка
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?