Publicat Ieri

Технический менеджер

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Coffee Like, cunoscută pentru crearea ambientului unic al cafenelelor și implicarea în dezvoltarea comunității locale, este în căutarea unui Технический менеджер profesionist și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Aceasta este o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să lucreze într-un mediu dinamic și provocator.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de muncă în domeniul tehnic de cel puțin 2-5 ani.
  • Abilități puternice de comunicare și coordonare a echipelor.
  • Cunoașterea proceselor tehnice, standardelor și cerințelor în industrie.
  • Abilitatea de a lucra eficient în situații de stres și de a rezolva rapid problemele tehnice.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea și coordonarea activității echipei tehnice.
  • Monitorizarea și optimizarea performanței tehnice a companiei.
  • Elaborarea și implementarea strategiilor tehnice în conformitate cu obiectivele companiei.
  • Identificarea și soluționarea eficientă a problemele tehnice.

Compania ofera:

  • Salariu fix: 8000 MDL.
  • Program de lucru Full-time.
  • Un mediu de lucru plăcut și cordial într-o echipă tânără și dinamică.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
Procesul de depunere a candidaturii:

Sunteți invitați să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. Vă asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această platformă. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Sculeni