Опубликовано сегодня

Chelner

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно, Ночная смена
Oпыт:
Студенты, Mid-Level (2-5 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de minim 2 ani într-un rol similar;
  • Atitudine pozitivă și comunicativă;
  • Abilități excelente de organizare și multitasking;
  • Capacitatea de lucru într-un mediu cu ritm rapid;
  • Disponibilitate pentru lucru în ture și în perioade de noapte.

Responsabilitățile candidatului:

  • Salutarea clienților la intrare și așezarea acestora la mese;
  • Preluarea comenzilor și furnizarea de recomandări la solicitările clienților;
  • Comunicarea eficientă cu bucătăria pentru a asigura că comenzile sunt corect pregătite și servite la timp;
  • Curățarea și dezinfectarea meselor după fiecare utilizare.

Invităm candidații interesați să-și trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Albișoara 4
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?